CHANEL No19

Woda perfumowana spray 100ml
Cena Dolce.pl 533 zł   5,33 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w ciągu 1 - 2 dni roboczych *
szt.
Bezpłatna dostawa
0
0
1
1

Wybory użytkowników

Używam
nyn
Nie dla mnie
Brak zdjęcia

Twoja opinia

Chcesz zarezerwować pseudonim i mieć awatar?
Utwórz profil publiczny Dolce.pl!
  • Wygraj bon Dolce.pl o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.

Opinie o CHANEL No19

Nie rozumiem za bardzo zachwytów. Staram się być obiektywny i doceniam kompozycję oraz trwałość, lecz jak dla mnie to ten zapach jest antysexy i raczej nie nazwałbym go uwodzicielskim.

 

Doceniam kompozycję, ale kompletnie nie moja bajka jeśli chodzi o sam zapach. Wydaje mi się, że pasują starszym paniom.

 

Mam i bardzo się cieszyłam kiedy dostałam od mikołaja w prezencie (wodę toaletowa )ale jakoś mnie wcale nie kręci i nie rozwija się u mnie zachwycająco poza tym szybko znika, bo po ok 2 godz nie ma śladu na mojej skórze, więc stoi i przeterminuje się.

 

Pragnę dodać, że na mojej skórze woda perfumowana jest mniej trwała od toaletowej mimo jej większego stężenia. 30 minut i EDP jakby nie było.

 

Zapach pachnie ziemią, plastikiem i paprocią. Bardzo mocny i charakterystyczny. Bardzo podoba mi się zdanie "Ja tam czuje zapach rozgniecionej pluskwy" - zapach właśnie może się tak kojarzyć. Najpiękniejsze są pierwsze 3 minuty wody toaletowej (tego się nie da opisać), która jest zdecydowanie ładniejsza od perfumowanej, ale niestety jest strasznie ulotna. Trzyma jedynie 2-3 godziny i koniec. Widzę, że nie tylko ja sądzę, iż zapach doskonale nadaje się dla mężczyzn.

 

Dla mnie wciąż zapach ten pozostaje "nierozpracowany". Jako jedyny z zapachów Chanel jest dla mnie nie do przyjęcia. Może i ładnie się rozwija, ale początkowe nuty są przerażające. Ale może potrzeba dużo czasu żeby go oswoić...? Jeśli mi się to kiedyś uda, to napiszę :) Póki co - najgorszy zapach Chanel - jak dla mnie. Już nawet tak często krytykowana "piątka" ma wiele więcej uroku od "dziewiętnastki".

 

Ma w sobie coś męskiego, dlatego od czasu do czasu podbieram go swojej mamie, pasuje do garnituru i skórzanej kurtki.

 

Zapach dla kobiety o bardzo wyrafinowanym guście... Nieco dziwny, ale należy przyznać - bardzo odważny..