Azzaro pour Homme

Woda toaletowa spray 50ml
Cena Dolce.pl 83 zł   1,66 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 1 - 2 dni roboczych *
szt.
0
1
0
1

Wybory użytkowników

Uwielbiam
+1 ukryty
Nie dla mnie
James D.

Twoja opinia

Chcesz zarezerwować pseudonim i mieć awatar?
Utwórz profil publiczny Dolce.pl!
  • Wygraj bon Dolce.pl o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.

Opinie o Azzaro pour Homme

Nie podszedł mi ten zapach. Pasuje raczej do starszych i eleganckich panów, młodzieży raczej się nie spodoba. Za 10 lat wrócę do niego jeszcze raz i wtedy spróbuję testów globalnych.

 

P^K-uś... Może śmierdzi tylko dla ciebie? Może nie pracuje tylko na twojej skórze?

 

@Av@Tar -co do wieku to mam 35 lat, cała propaganda odnośnie powstawania zapachu nie interesuje mnie. Dla mnie liczy się efekt końcowy, który w tym przypadku jest marny. Co z tego, że zapach mocny jak śmierdzi i w ogóle nie pracuje na skórze?

 

Kolego P^K jeżeli uważasz, że to zapach z kiosku ruchu, to chociaż poczytaj o tym jak on powstał i jakich składników użył do produkcji AZZARO. Nie jest to porównanie trafne, chyba, że masz 17 lat słuchasz techno i nie nosisz czapki przy -15 stopniowym mrozie.

 

To jedna z najbardziej wytrawnych kompozycji. Nie wystarczy powąchać pięć sekund, aby ocenić. Mocny, zdecydowany. Na pewno nie spodoba się tym, którzy lubią lekkie świeżaki albo ciepłe słodziaki ;)

 

Woda kolońska z kiosku RUCH. Zapach dla panów po 40-tce :) Sprawdź przed zakupem, bo się zdziwisz!

 

Zapach życia. Używam go tylko na specjalne okazje, te największe, jest idealny na wieczór, nigdy w dzień! Płci przeciwnej kolanka się uginają!!!