Liquides Imaginaires Sancti

Les Eaux Imaginaires
Perfumy unisex Les Liquides Imaginaires | |
Kategoria | Unisex wody perfumowane |
Marka | Les Liquides Imaginaires |
Linia | Les Eaux Imaginaires |
Premiera | 2011 |
Pojemność | 100 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: bergamotka, cyprys, grejpfrut, mandarynka.
Nuty serca: jodła balsamiczna, rozmaryn, lawenda, kolendra, kardamon.
Baza: kadzidło, mirra, wetyweria, cedr, piżmo, żywica, benzoes, labdanum, paczula.
Liquides Imaginaires Sancti otwiera się świeżymi, cytrusowymi akcentami bergamotki, grejpfruta i mandarynki, które nadają kompozycji lekkości i orzeźwiającej energii. W sercu jodła balsamiczna, rozmaryn, lawenda, kolendra i kardamon wprowadzają ziołowe, korzenne nuty, które dodają głębi i wyrazistości. Baza z kadzidłem, mirrą, wetywerią, cedrem, piżmem, żywicą, benzoesem, labdanum i paczulą tworzy intensywne, drzewno-balsamiczne wykończenie, które otula zapach ciepłem, ziemistym charakterem i trwałością. To zapach pełen kontrastów – świeży, ziołowy i korzenny, z głęboką, drzewną bazą.
EAN/UPC: 3760303362812
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Napisz pierwszą opinię!
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.