Terry de Gunzburg Parti Pris

Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
Parti Pris
Perfumy damskie Terry De Gunzburg | |
Kategoria | Damskie wody perfumowane |
Marka | Terry De Gunzburg |
Linia | Parti Pris |
Premiera | 2012 |
Pojemność | 100 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: mandarynka, kwiat pomarańczy.
Nuty serca: tuberoza, ylang-ylang, róża.
Baza: wetyweria, drewno sandałowe, wanilia, labdanum, kadzidło, balsam tolu, tytoń.
Marka Terry de Gunzburg prezentuje w 2012 roku aromat dla kobiet Parti Pris. Ujmująca orientalna mieszanka łączy w sobie subtelne, wonne akordy tuberozy i róży z ciepłem drzewnych i waniliowych niuansów. Kadzidlana baza dodaje całości magicznej głębi. Terry de Gunzburg Parti Pris to klasyka i elegancja stworzona dla kobiet zdecydowanych, odważnych i ceniących niezależność.
EAN/UPC: 3700076434705
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Opinie o Terry de Gunzburg Parti Pris
Parti Pris to typowy kwiatowiec. Bardzo króciutko wyczuwam mandarynkę, potem już tylko kwiaty. Początkowo kwiat pomarańczy walczy z tuberozą o to, który mocniejszy, ale przegrywa i zostaje tuberoza z ylang-ylang. Mimo obiecujących składników w bazie, niestety ich nie wyczuwam, bo zapach bardzo się na mnie wysładza. Czuję jakieś drewienka utopione w słodyczy. Szkoda, bo mimo, że nie ma w nim nic odkrywczego, zapowiadał się na przyjemne kwiatowe perfumy. Mimo wszystko polecam wypróbować, zwłaszcza wielbicielkom kwiatów i słodyczy w perfumach.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.