Jil Sander Sport for Women

Cena standardowa:
Sport Jil Sander for Women
Perfumy damskie Jil Sander | |
Kategoria | Damskie wody toaletowe |
Marka | Jil Sander |
Linia | Sport Jil Sander for Women |
Premiera | 2005 |
Pojemność | 50 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: mandarynka, strączyniec, brzoskwinia, grejpfrut, jabłko.
Nuty serca: piwonia, czarna porzeczka, frezja.
Baza: imbir, drewno sandałowe, tonka, piżmo, wanilia, drewno cedrowe.
Jil Sander Sport for Women to pełen energii i świeżości zapach dla kobiet. Soczyste, owocowe akordy przeplatają się z subtelnymi kwiatowymi nutami, tworząc niezwykle wdzięczny i urokliwy aromat. Sport for Women zdobędzie serce miłośniczek aktywnego trybu życia i nienarzucających się, lekkich kompozycji.
EAN/UPC: 3414200755009
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Opinie o Jil Sander Sport for Women

Oddam mojemu facetowi na lato pasuje - przypomina mi Joop Go męski tylko jest delikatniejszy. Jil polecam edp no 4 (dla miłośniczek Guerlaina; Samsary, Mahory i Salimar oraz Opium YSL)

Ze wszystkich zapachów Jil Sander polecam najbardziej Stylessence. Jest jednocześnie elegancki i sportowy. Świeży lecz jednocześnie ciepły, ozonowy. Zarówno na co dzień, jak i od święta. Bardzo kobiecy, ale z męską nutą. Wg mnie jest powalający. Prowokuje i zniewala. Uwielbiam go i każdy mężczyzna z mojego otoczenia zwrócił uwagę na to, czym tak pięknie pachnę. Dla kobiet pewnych siebie. Niestety perfumeria Dolce.pl nie ma go w swojej ofercie, a wielka szkoda. Ale na szczęście można go kupić w każdej większej perfumerii... Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, wypróbuj Stylessence. Nie da się przejść obojętnie.

Uwielbiam!
Zwykle używam perfum ciężkich takich jak CHANEL Allure Sensuelle, Alien, Organza. Potrzebowałam w końcu czegoś na dzień, co nie przytłaczałoby tak mnie, ale szczególnie otoczenia. Nie lubię kompromisów i banalności. W nutach świeżych drażni mnie przeciętność - ten zapach niby należy do świeżych, ale pozwala mi się odnaleźć i czuć dalej sobą tyle, że w lżejszym wydaniu. Polecam dla pań, które nie chcą zatracić indywidualności. Kojarzy mi się nieco z Cacharel Amor Amor, ale jest mniej słodkawy, za to śladowo męski, co dla mnie akurat jest plusem. Minus za butelkę i za nazwę, która według mnie nie pasuje i słabo przyciąga, biorąc pod uwagę, że sam zapach jest ciekawy. Ale to już problem projektantki ;)
Z racji, iż to woda toaletowa trzyma średnio długo. A może to wina mojego nosa, który przyzwyczaił się do odurzających nut wód perfumowanych..? ;)
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.