Hugo Boss BOSS Woman
Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
BOSS Woman
Perfumy damskie Hugo Boss | |
Kategoria | Damskie wody perfumowane |
Marka | Hugo Boss |
Linia | BOSS Woman |
Premiera | 2000 |
Pojemność | 50 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: pomarańcza, mandarynka, kumkwat.
Nuty serca: kwiat pasji, ylang-ylang, frezja.
Baza: drewno sandałowe, wanilia, drewno cedrowe, irys, piżmo.
BOSS Woman jest ucieleśnieniem kobiety nowoczesnej, silnej i pewnej siebie. BOSS Woman posiada styl, złożoną osobowość i przede wszystkim jest kobieca. Zapach to harmonia minimalizmu i zmysłowości, skomplikowany i subtelny. Flakon cechuje elegancka prostota, dzięki płynnej linii zyskał kobiecość. Na dzień.
EAN/UPC: 737052055978
Kod producenta: 06005597
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Wybory użytkowników
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Opinie o Hugo Boss BOSS Woman

Zapach z kategorii kwiatowo-owocowej idealny do noszenia na co dzień. Jest nieinwazyjny, bardzo świeży i elegancki. Zapach raczej o niezbyt dużej projekcji, ale jednak w miarę trwały, co sprawia, że możemy się cieszyć tym przyjemnym aromatem przez długi czas. Polecam na wiosnę i lato.

Coś z tym zapachem jest nie tak. Niby ma wszystko co trzeba w kobiecym zapachu: i owoce i kwiaty, ale jest jakiś taki... Męski. Na pewno sprawdzi się przy białej koszuli i do "korpo".
Fajny zapach, chyba wszystkim paniom pasuje. Mama używa od lat i zawsze musi stać u niej na półce :-)

Hugo Boss Woman – idealny zapach na dzień. Delikatny, zarazem lekko zmysłowy - tak można go zdefiniować. Nie jest zbyt trwały (cały dzień nie przetrzyma), ale wart jest powtórki psiknięcia. :)

Polecam, rewelacja. Cudny zapach ;-)

Przepiękny zapach :))

Nikt mi nie powie, że ten zapach jest typowy i zwykły... Bo tak niesamowitego zapachu w życiu nie spotkałam. Gdy tylko go mam na sobie jestem pełna energii i pozytywnego myślenia... Jestem gotowa do działania w różnych dziedzinach ;) a gdy mój mężczyzna poczuje go na mnie to... Dostaje szału... Ale tego pozytywnego... ;))

Bardzo fajne, ładnie pachną już od początku, a po godzinie to już suuuper ;)) Zapach długo się utrzymuje!

Bardzo kobiece, subtelne, ale nie robią wrażenia tak jak Addict 2 Diora.

Bardzo delikatny, kwiatowy zapach :P :) Nawet fajny :)

Najpiękniejsze perfumy, jakie tylko są. Trafiłam na promocję, wiec jestem zadowolona. Perfumeria spisała się na 6. Szybko, bezstresowo, oryginalne, na pewno będę zamawiała z DOLCE.PL. Polecam.

Dostałam w prezencie od męża, perfumy są śliczne, delikatne, zmysłowe i bardzo, bardzo trwałe, to przecież Boss!

Delikatny, kwiatowy, ładny, ale żaden rarytas jak dla mnie ;)

Dzisiaj w perfumerii wąchałam po raz pierwszy ten zapach. Rzeczywiście zapach ten jest niezwykle delikatny i subtelny. Ale NIE jest wyrazisty i nietypowy. NIE pozostaje w pamięci i nie jest oryginalny. Nie wyróżnia.

CUDO!!! Świeży, zmysłowy, pociągający! IDEALNY ZAPACH!! Do stosowania o każdej porze dnia :) Ma w sobie niezwykłą głębię, zapach wydaje się "soczysty", aż chce się więcej!!! ;)

Posiadam 2 perfumiki z serii HUGO, ten i najnowszy Femme - każdy z nich jest śliczny!! Bo to przeciez HUGO!!!! polecam!
Przyp. Dolce.pl: BOSS Femme należy do linii BOSS, proszę zwrócić uwagę na to, który człon nazwy widnieje w logo.

Mój ulubiony... mmm..
Ma coś takiego wrrrrr w sobie, co nie?
Nigdy nie przestanę go kupować :-P
Polecam, dziewczyny będziecie się naprawdę czuły wyjątkowo ubrane w ten zapach :))

Bardzo fajny świeży zapach, na każdą okazję, polecam :D

Delikatny, subtelny, bardzo podobny do Purple, polecam!

Fajny!

Od kilku lat mój jedyny ulubiony zapach, miałam wiele wód, ale żadna nie ma tego czegoś, co ma Boss Woman...

Cudo... Najlepszy zapach HB. Mój ulubiony.

Uzależnia ;) Zmysłowy i fascynujący...

Od lat smakuje się tym zapachem, jest boski cudowny i upaja subtelnością, mnie i mężczyzn wokół.

Najlepszy zapach BOSS'a, po kupieniu ostatniej buteleczki postanowiłam zmienić na inny, niestety żaden go nie przebił. Podoba się mężczyznom, pachnie bardzo długo, do rana... To będzie w 100% mój kolejny zakupiony zapach. Polecam. Jest delikatny, ale i z "pazurem".

Wyjątkowo subtelny, delikatny zapach, perfekcyjne pachnie już od samego początku i utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Bardzo ładny, subtelny zapach. Długo utrzymuje się na skórze.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.