Burberry Her

Zestaw upominkowy EDP 100ml + EDP 7,5ml + balsam do ciała 75ml
Cena Dolce.pl 407 zł   4,07 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 1 - 3 dni roboczych *
szt.
0
0
0
0

Burberry Her

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2018
Zestaw Z wodą perfumowaną, Z balsamem, Z miniaturą

W skład zestawu Burberry Her wchodzą:

  • Woda perfumowana spray 100ml
  • Perfumowany balsam do ciała 75ml
  • Miniatura wody perfumowanej 7,5ml

Burberry Her to fantazyjna mieszanka stworzona w roku 2018 z myślą o kobiecie świadomej swej wartości i piękna. Kompozycja opiera się na namiętnym flircie kwiatów i owoców, który doprawiony jest szczyptą drzewnych akcentów. 

Już od pierwszej chwili Burberry Her odurza soczystym, zmysłowym aromatem truskawki i maliny. Przeciwwagę dla słodkich akcentów stanowią cierpkie, charakterystyczne akordy jeżyny, cytryny oraz czarnej porzeczki. W nutach serca główną rolę grają kwiatowe nuty, które otulą Cię swoim zmysłowym ciepłem.

Całość kompozycji podkreślona jest akordami mchu dębowego, drewna kaszmirowego oraz paczuli co sprawia, że obok tak bogatej mieszanki nie da się przejść obojętnie.

EAN/UPC: 3616302672639

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.