Bottega Veneta Illusione for Him

Woda toaletowa spray 90ml
Cena Dolce.pl 354 zł 317 zł   3,52 zł/ml
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka w 1 - 2 dni roboczych *
szt.
0
0
0
0

Illusione for Him

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2019
Pojemność90 ml

Bottega Veneta Illusione for Him to nowa odsłona zapachu, która przypomina nam letni dzień, w którym z nieba leje się żar, a my zatrzymujemy się na chwile, nigdzie nie pędząc ani za niczym nie goniąc, aby nacieszyć się i zaznać luksusu oderwania się od życia bez pośpiechu. Nie wiedząc czy to jawa czy sen, ale mając pewność, aby trwało to wiecznie!

Męski zapach, który pobudza wyobraźnie, orzeźwia, daje przyjemność i zmysłowość. A to wszystko zasługa drzewno-cytrusowego zapachu, który łączy w sobie esencje cytryny i pomarańczy. Do tej orzeźwiające nuty idealnie komponuje się zapach z jodły balsamicznej i białego cedru, balsamicznność, świeżość jodły i drewno to idealna mieszanka! Całą kompozycje dopełnia świeża wetyweria idealna na upalne dni oraz bob tonka,  nadając całości zmysłu, ale też wzmacnia i utrwala kompozycje zapachową.

A to wszystko mieści się w masywnym szkle w kolorze zielono-żółtym. W dnie znajduję się wgłębienie na kształt kropli wody. Całą przyjemność wizualną dopełnia okrągły korek przypominający fakturę bakielitu.

Serdecznie polecamy!

EAN/UPC: 3614225008764

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.