Salvador Dali Salvador

Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
Salvador
Perfumy męskie Salvador Dalí | |
Kategoria | Męskie wody toaletowe |
Marka | Salvador Dalí |
Linia | Salvador |
Premiera | 2010 |
Pojemność | 100 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: cynamon, pieprz, gruszka.
Nuty serca: kadzidło, cedr, drewno sandałowe.
Baza: wanilia, piżmo, ambra.
Zapach Salvador Dali Salvador powstał z myślą o ekscentrycznych mężczyznach o artystycznej duszy. Oryginalny zapach zachwyca niezwykłą mieszanką przypraw, kadzidła i nut drzewnych. Orientalna kompozycja sprawdzi się podczas chłodnych jesiennych dni.
EAN/UPC: 3331439000031
Kod producenta: 900003
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Opinie o Salvador Dali Salvador
Niestety jego największą wadą okazuje się trwałość. Pierwsze nuty żywsze, drzewne, później staje się przydymiony. Dla znawców tematu: podobny w głębszych nutach do Carbone de Balmain. Ogólnie plus, choć niewielki.

Tanie to i cudów nie należy się spodziewać podobnie jak przy zapachach Beckhama.

Ja się nie zgodzę z przedmówcami. Zapach jest świeży, subtelny i delikatny, ale popsikałem się próbką z perfumerii i zapach chodził za mną parę godzin i tak dobrze mi się kojarzył, że jak pojawiał się z każdym kolejnym powiewem powietrza coraz bardziej mnie przekonywał. Kupiłem - używam do marynarek w chłodnych popielatych odcieniach.

Dokładnie tak, zgadzam się z opinią powyżej, chociaż miałem nadzieję, że to z PH mojej skóry jest coś nie tak :) Zapach ucieka po dosłownie 10 minutach, a strasznie szkoda, bo gdyby był trwalszy nosiłbym bym go z wielką przyjemnością.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.