Lolita Lempicka Elle L'aime

Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
Elle L'aime
Perfumy damskie Lolita Lempicka | |
Kategoria | Damskie wody perfumowane |
Marka | Lolita Lempicka |
Linia | Elle L'aime |
Premiera | 2013 |
Pojemność | 40 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: bergamota, neroli.
Nuty serca: kokos, ylang-ylang, jaśmin.
Baza: mirra, drewno sandałowe, wanilia.
Lolita Lempicka Elle L'aime to przepełniony słodyczą dziewczęcy aromat. W kompozycji dominuje kokos, który otula cytrusowo-kwiatowa mgiełką. Orientalny charakter Elle L'aime ujawnia się w bazie, gdzie dominują aromatyczne akordy wanilii i drewna sandałowego. Musujący, słoneczny zapach Lolita Lempicka Elle L'aime delikatnie stapia się ze skórą kobiety, aby stopniowo, w ciągu dnia manifestować jej czar i wyjątkowość.
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Opinie o Lolita Lempicka Elle L'aime

Słodki egzotyczny koktail, ale na eleganckim przyjęciu, dosyć mocne, mają swój klimat.

Lubię kokos, neroli, gardenię itd. Wszystkie egzotyczne nuty! Niestety w tym zapachu coś jest nie tak! Po prostu układa się na mojej skórze, jak spocony pan, po pracy na dodatek w markecie na zakupach!!! Jest to pierwsze odczucie, bo po 45 min. Jest troszkę lepiej! Dalej zapach tylko zyskuje, ale te pierwsze nuty po aplikacji... Nie wiem co się tak tam miesza, ale początkowo to koszmar spoconego popołudnia!
Najbardziej i intensywnie pachnie kokos, słodki podszyty wanilią i tropikami, neroli i limetka.
Słodziak w miły sposób, za słodki dla mnie, ale jakaś egzotyczna wyspa i lenistwo nasuwa się na myśl.
Pyszny koktajl i opalona skóra pachnąca kokosowym olejkiem, trochę też nasuwa się kategoria jadalną, chciałoby się polizać, ugryźć tego kokosa.
Hawaian tropics and coconuts
Nie moje klimaty, ale przyjemnie przenosi zapach w wakacyjne klimaty.
Trwałość dobra 8 godzin.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.