~aD3K',

~aD3K',
Mężczyzna
Rok urodzenia: 1956
Warszawa

Napisane opinie

Kupiłem od razu 150 ml po testach w jednej z perfumerii. Trwałość obłędna, ale projekcja już nie taka genialna, można rzec średnia jak na wodę perfumowaną. Zapach utrzymuje się przez około 6-7 godzin. Można nienawidzić, ale i można go kochać za niszowy charakter - mocno drzewne, można wręcz porównać ze stacją benzynową. Polecam wcześniej przetestować, a nie brać w ciemno. Na pewno jest to lekkie odbicie od bezpłciowych zapachów Gucci ostatnich lat. Lekki ukłon w stronę Gucci Pour Homme I.

Na pewno spodoba się osobom lubiącym pachnieć inaczej niż wszyscy - dla odważnego indywidualisty.

Uwielbiam irys, a perfumy z Mediolanu pokazują, że nie tylko Dior jest w tym dobry. Flakon zawiera delikatny akcent skórzany przez co możemy domyślać się czego spodziewać się wewnątrz. Początek bardzo przyjemny pudrowy, lekko świdrujący z powodu irysa, pieprzu i jakby delikatnych cytrusów. Z czasem bardziej wyczuwam na mojej skórze jakieś akcenty skórzane i paczulę. Bardzo dobra trwałość w granicach 6-8 godzin. Projekcja w ciągu pierwszych 2-3 godzin na wysokim poziomie. Szczerze polecam zapach szczególnie do ładnej koszuli ;) jedyna Prada która mnie zachwyciła.

Początek inny niż wszystkie. Później bardzo przypomina Fahrenheit 32 przez cudowną wanilię. Naprawdę świetny zapach, wart swojej ceny.

Niesamowicie piękne perfumy. Idealne na okres wiosenny oraz letni. Początkowo może wydawać się słaby, tzw. ogon trwa krótko. Natomiast zapach jest wyczuwalny z odległości 3 cm. przez długich 6-7 h. Naprawdę bardzo udane perfumy.

Spotkałem się z trochę kuriozalnym stwierdzeniem na temat tego zapachu, że jest w nim coś syntetycznego. Owszem, można odnieść takie wrażenie, ale tak pachnie irys. Zapach praktycznie składa się z "pierwiastków" ukochanych przez kobiety - irys i wanilia. Gdy kobieta wyczuje ten zapach na męskiej skórze, wtedy zwyczajnie jest w niebie! Poważnie! Uwodzi kobiece zmysły. Zapach fenomenalny! Bardzo trwały, utrzymuje się na skórze dobrych 5-6 h, wyczuwalne przy bliskim kontakcie. Gdy nadal czystą koszulę spryskaną tym zapachem włożę z powrotem do szafy, wówczas ona pachnie spokojnie ponad tydzień. Zostawia po sobie przyjemny ogonek. Czysta poezja! Zaraz po Fahrenheit mój ulubiony zapach! Flakonik trochę przypomina mi Gucci Homme. To jest zapach dla facetów ceniących w sobie indywidualność, pewnych siebie, którzy nie boją się tego co powiedzą inni, a przede wszystkich znający swoje możliwości. Wg mnie bardzo dobry do koszuli, do garnituru, ale również do codziennych wypadów. Na noc nadaje się idealnie, ale również na poranne eskapady. Dla facetów z klasą, dobrze ubranych. Niesamowicie zachwycił mnie ten zapach dlatego napiszę jeszcze raz - FENOMEN!!!
Wygląd butelki: 8/10
Trwałość: 7,5/10
Intensywność: 7/10
Ogółem: 100/10
^_^ ZAKOCHAŁEM SIĘ W TYM ZAPACHU!!! :)

Tak pachnie raj na ziemi... Najlepszy zapach na świecie! Bardzo charakterystyczny. Będę miał z nim wiele wspomnień.

Rewelacyjny zapach na lato i początek jesieni. Bardzo przyjemna kompozycja zapachowa. Delikatny ogon trwa godzinkę. Później na skórze unosi się przyjemna drzewna aura wyczuwalna z odległości góra 3 cm przez przyzwoitych 6 godzin. Wg mnie idealny do każdego ubrania. Świetna woda od Azzaro. Wg mnie bardziej dla osoby w wieku między 20-30. Trwałość 6,5/10.

Kupiłem te perfumy swojej najlepszej przyjaciółce na urodziny, bo spodobał mnie się początkowy zapach jabłek. Coś pięknego, trwałego i idealnego na lato. Dziewczyna jest nimi zachwycona. Polecam!

Dopiero niedawno odkryłem ten zapach i muszę przyznać, że jest fenomenalny. Projekcja idealnie odzwierciedla uderzenie morza. Moim osobistym zdaniem jest to najlepszy zapach na ciepłe, letnie dni. Mając go na sobie otaczasz się aurą świeżości. Wyjątkowo trwałość świeżości. Zostawia po sobie ogon na pół godziny, natomiast z bliska czuć przez dobrych 6-7 godzin. Wyjątkowe perfumy warte swojej ceny. Na początku mocno dają się we znaki cytrusowe nuty i jakby lekko leśne. Na lato IDEALNE!!! Zimą nie polecam. Na kobiety działa jak magnes. Trwałość 7,5/10.

Świetny zapach powalający z nóg. Wg mnie idealny na lato. Bardzo świeży, jestem w stanie poznać go wszędzie. Pozostawia po sobie ogon przez 30-40 minut, lecz na skórze utrzymuje się przez dobre 4 godziny. W najlepszym wypadku udało się uzyskać wynik 5 godzin. Wetywerię daje się poznać po pewnym czasie. Polecam do eleganckich ubrań jak i codziennych. Trwałość 6/10.