Tabac Wild Ride

Woda toaletowa spray 75ml
Cena Dolce.pl 52 zł   0,69 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 2 - 4 dni roboczych *
szt.
0
0
0
0

Nuty zapachowe

Nuta głowy: jabłko, kardamon, pelargonia.
Nuta serca: mech, żywica, elemi.
Nuta bazy: paczula, olibanum, wetyweria.

Tabac Wild Ride to zapach, który zaprasza na ekscytującą podróż przez dzikie i nieposkromione krajobrazy, pełne przygód i emocji. Już na pierwszym psiknięciu uderza intensywną świeżością owoców, które pobudzają zmysły i wprawiają w gotowość do odkrywania nowych horyzontów. W sercu kompozycji odkrywamy pikantne nuty żywicy, które dodają zapachowi dynamiki i męskiego charakteru. Baza kompozycji to mieszanka paczuli i wetywerii,  które nadają zapachowi głębi i trwałości, pozostawiając na skórze intensywny, zmysłowy ślad. Tabac Wild Ride to zapach dla mężczyzn, którzy cenią sobie przygodę, odwagę i intensywne doznania z każdej podróży przez życie. Jest to zapach dla tych, którzy nie boją się wyzwań i zawsze dążą do nowych, ekscytujących doświadczeń.

EAN/UPC: 4011700456024

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.