Voyage d'Hermès Parfum

Woda perfumowana 100ml
Cena Dolce.pl 563 zł   5,63 zł/ml
Dostępny. Wysyłka - dzisiaj *
szt.
Bezpłatna dostawa
0
0
0
0

Voyage d'Hermès Parfum

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2012
Pojemność100 ml

Nuty zapachowe

Nuty głowy: kardamon, cytryna, przyprawy.
Nuty serca: róża, nuty zielone, herbata, hedione, nuty kwiatowe.
Baza: piżmo, ambra, nuty drzewne.

Hermes Voyage d'Hermes Parfum jest doskonałą kompozycją przeznaczoną dla kobiet i mężczyzn. Zapach został stworzony przez Jean-Claude'a Ellena pracującego dla Hermesa od roku 2004. Ellen odpowiedzialny jest między innymi za taki zapach jak Cartier Declaration.

Voyage d'Hermes Parfum owtiera się akordem pieprzowo-kardamonowym dopełnionym cytrusami. Jest to zapach niezwykle wywarzony i elegancki. Doskonale nadaje się do całorocznego stosowania. Nie narzuca się lecz zwraca uwagę. Doskonale wyczuwalny przez cały czas trwania na skórze, co zawdzięcza jakości użytych składników składników.

Voyage d'Hermes Parfum daj się wyróżnić, jakością i elegancją.

EAN/UPC: 3346132101886

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.