Flavia Privee No 6

Unisex
Perfumy unisex Flavia | |
Kategoria | Unisex wody perfumowane |
Marka | Flavia |
Linia | Unisex |
Premiera | 2024 |
Pojemność | 100 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: nuty wodne, czarna porzeczka.
Nuty serca: jaśmin, cyklamen, róża, narcyz.
Baza: paczula, kadzidło, agar, benzoes.
Flavia Privee No 6 otwiera się świeżymi nutami wodnymi i soczystą czarną porzeczką, które nadają kompozycji orzeźwiający, lekko owocowy początek. W sercu dominują kwiatowe akcenty jaśminu, cyklamenu, róży i narcyza, które tworzą elegancki, pełen życia bukiet, pełen subtelnej zmysłowości i kobiecości. Baza zapachu to głębokie, mistyczne połączenie paczuli, kadzidła, agaru i benzoesu, które nadają kompozycji ciepłą, balsamiczną i lekko dymną nutę. To zapach, który balansuje między świeżością owoców i kwiatów a tajemniczą, drzewno-balsamiczną bazą, tworząc kompozycję pełną kontrastów, ale z wyrafinowaną trwałością. Idealny dla osób szukających zapachu, który jest zarówno świeży, jak i zmysłowy.
EAN/UPC: 6294015183689
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Napisz pierwszą opinię!
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.