Blue

Brak zdjęcia
Mężczyzna
Szczecin

Ulubione produkty

Chcę mieć

Rochas Man Woda toaletowa spray 50ml

Uwielbiam

Rochas Man Woda toaletowa spray 50ml

Używam

Rochas Man Woda toaletowa spray 50ml

Nie dla mnie

Rochas Man Woda toaletowa spray 50ml

Napisane opinie

Zapach świeży, długotrwały. Perfumeria Dolce.pl godna polecenia. Przesyłka szybka i zgodna z zamówieniem.

Zapach trwały, specyficzny, z rodzaju Polo (zielone) Ralpha Laurena. Przed zakupem koniecznie sprawdzić, ponieważ kupując w ciemno można się rozczarować. Zapach cały czas się rozwija i nie ma końca. Na dłuższą metę męczący, przyprawiający o ból głowy.

Jestem tego samego zdania co p. Marcin - nic dodać, nic ująć. Oj Chanel, co Ty wyprawiasz!

Tak jak pisałem już wcześniej (5/11/2011) ponownie wróciłem do zapachu D&G. Zapach jest niepowtarzalny. Długotrwały. Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że po reformulacji to już nie to samo co kiedyś. Obecnie na rynku mało jest zapachów z klasą, a ten taki właśnie jest. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Do Miko.
Nie każdemu odpowiadają nowe zapachy - nowego wieku. Osobiście (jak większość z nas) kupuję to co mi się podoba a nie to co jest modne Sz. P. Miko.

Dość długo podchodziłem do tego zapachu. Zdecydowałem się. Nie żałuję. Zapach wspaniały, bardzo trwały, na każdą porę roku. Zapach ponadczasowy. Takich arcydzieł już się nie produkuje. Zapach dla koneserów. Jak już ktoś wspomniał wcześniej Platinum Egoist jest po reformulacji, ale to nic nie szkodzi, nadal nie ma sobie równych.

Perfumeria Dolce.pl godna polecenia. Pozdrawiam.

Ekskluzywny słodki zapach, który został dobrany składnikami tak, aby przez kilka godzin pachnieć słodko, niepowtarzalnie. Zapach z wyższej półki. Zapach nie dla wszystkich, przed zakupem najlepiej sprawdzić, chociaż bardzo trudno to zrobić ze względu na to, iż w perfumeriach stacjonarnych go nie ma. Polecam tym, którzy lubią pachnieć nietuzinkowo.

Zapach Azzaro Chrome jak i Azzaro Sport (zapachy bardzo podobne do siebie, ale w Sport bardziej wyczuwalne cytrusy) godne polecenia, dorównują a nawet przewyższają trwałością Dior Homme Sport, Chanel Allure Sport, Gucci Sport. Kompozycja zapachowa przepięknie rozwija się na skórze przez cały dzień. Zapach długotrwały bez konieczności ponownej aplikacji.

Zapach bardzo zbliżony do Chanel Allure Sport z tą różnicą, że Blanche ma lekki pazur i po pewnym czasie zmienia zapach na jeszcze przyjemniejszy niż na początku. Rzeczywiście zapach godny polecenia, bardzo trwały. Używam nie tylko wiosną i latem, ale również teraz - jesienią i zimą fantastycznie zmienia zapach na skórze kiedy wchodzę z zimnego dworu do ciepłego pomieszczenia. Co do wyboru na okres chłodniejszy to bardzo polecam Chanel Antaeus (zapach ciepły, magiczny, tajemniczy). Niestety wody Chanel nie należą do tanich, ale warto zainwestować, są trwałe i bardzo wydajne.

Zapach bardzo przyjemny, typowo cytrusowy z delikatnymi dodatkami drzewnymi. Zaraz po aplikacji wydobywa się naprawdę nieziemski zapach krystalicznej świeżości. Po tygodniowym używaniu na przemian z Chanel Allure Blanche mogę stanowczo powiedzieć, że Chanel Blanche jest o wiele bardziej intensywniejszy a co za tym idzie o niebo trwalszy. Chanel czuć minimum 8 godzin, Dior Sport najdłużej 3-4 godz. Jeżeli mogę polecić wybór to tylko Chanel Blanche.

Hm:)
Pierwszy raz kupiłem ją kilka lat temu. Potem była m. In. Woda Chacharel Pour Homme, Cerutti 1881, znów D&G a potem Givenchy Pi, Lancome Hypnose Homme i powrót do D&G potem Chanel Egoist, Thierry Mugler A-Men no i teraz ponownie D&G. Jak widać częsty powrót do D&G coś oznacza! Zapach długotrwały, cud miód, niebiański zapach na cztery pory roku (latem używać z umiarem). Przypuszczam, że potem będzie woda... No a potem ponownie D&G:)