Joop! Go
Joop! Go
Perfumy męskie Joop! | |
Kategoria | Męskie wody toaletowe |
Marka | Joop! |
Linia | Joop! Go |
Premiera | 2007 |
Pojemność | 50 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: rabarbar, ziele angielskie, pomarańcza gorzka.
Nuty serca: fiołek, geranium, cyprys.
Baza: piżmo, jodła.
Dynamiczny zapach Joop! Go spodoba się mężczyznom, którzy prowadzą intensywne i pełne przygód życie. Aromat jest niezwykłą mieszanką zmysłowego rabarbaru i ziela angielskiego z soczystą gorzką pomarańczą w nutach głowy. Kwiatowe serce jest prawdziwą eksplozją energii. Zapach zamyka pociągające kobiece zmysły piżmo połączone z akordem drzewnym. Joop! Go dodaje pewności siebie i jest zapowiedzią niezwykłych przygód.
EAN/UPC: 3414200064057
Kod producenta: 006 405
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Ocena użytkowników forum
Opinie o Joop! Go
(możesz wygrać bon 100 zł!)
Twoja opinia

Masz całkowitą rację, jak dla mnie JOOP GO! Nie umywa się do WHAT ABOUT ADAM, zresztą mało jest takich, które przebiją WAA.

W pierwszym podejściu może się wydawać, że będzie to idealny zapach z typu świeży owocowy na lato, na co dzień. No, ale cóż czar pryska po całodniowym noszeniu tego zapachu : zapach robi się na skórze słodki mdlący(pudrowy) dla nosiciela.
Dziewczyną się podoba +.
Tak więc odradzam do codziennego użytku prędzej na jakąś imprezę do klubu gdzie będziemy go nosić tylko kilka godzin (ewentualnie na chłodne dni).
Trwałość oceniam na dobrą z plusem, przez 2-3godziny otoczenie będzie go od nas czuło wyraźnie potem zapach utrzymuje się bliżej skóry u mnie ok~8-9h.

Pytanko do lubiących zapachy JOOP. Co sądzicie o Joop what about Adam?? I dlaczego tak ciężko go dostać?

Ziomek, jeśli znajdziesz mi w hipermarkecie zapach taki jak JOOP GO za 30zł to daj znać, pójdę i kupię 10 flakonów!! I jeszcze jedno: sam jesteś PRZECIĘTNY :)

Rewelacyjny zapaszek na wiosnę i lato. Czekam na wiosnę i od razu go kupię :))

Bardzo przyjemny zapach na skórze się utrzymuje z 6 godzin, a na ubraniu do 3 dni :) Gorąco polecam na wiosnę i lato :)

Dla mnie super, idealny na wiosenno-letnie wypady do miasta.

Jak dla mnie Unisex, aczkolwiek bardzo przyjemnie pachnie, świeży, radosny, przyjemny.
Opinie o innych produktach linii Joop! Go
Dobry wybór na lato dla osób lubiących rabarbar jak ja:). Trwałość bardzo dobra, a sam zapach świeży i lekki.
Bardzo dobry zapach na wiosnę i lato, alternatywa dla wodnych zapachów typy Kenzo albo Davidoff Cool Water. Polecam wszystkim młodszym osobom.
Zapach kierowany do młodych, czyli też do mnie. Sprawdza się znakomicie latem i wiosną. Lekki i przyjemny, bardzo dobrze się w nim czuję. Zdecydowanie polecam.
Używałem ostatniego lata, bardzo sobie cenię sam zapach. Otwarcie super, szczególnie rabarbar pięknie wybrzmiewa od samego początku. O dziwo nie znudził mi się i skończyłem cały flakon, raczej nie ponowię zakupu, ewentualnie małą pojemność z sentymentu. Co do trwałości to średnia.
Bardzo dobry zapach na wiosnę i lato, nawet bardzo ciepłe lato. Zabrałem ze sobą do Grecji i z Grecją już zawsze będzie mi się kojarzył. Sam zapach jest lekki, cytrusowy, do spodenek i koszulki idealny. Trwałość bardzo dobra, może nie jak inne Joopy, ale i skład lżejszy.
Lekki, niezobowiązujący, ożywczy zapach dla młodszego faceta. Idealny na wiosnę, lato, do pracy czy na towarzyskie spotkania. Jest zwyczajnie ładny. Nie jest specjalnie oryginalny czy intrygujący, ale sprawdza się w ciepły dzień do luźnego stroju. Dla 20+.

Mój mąż ma te perfumy. Mnie się średnio podobają. Mocno wyczuwalny jest rabarbar. Jest to zapach raczej na wiosnę i lato, orzeźwiający, ale dość słodki. Może się podobać nawet nastolatkom, bo nie jest to zbyt poważny zapach.
Wesoły, ożywczy, dość świeży. Idealna kompozycja dla panów w wieku 20-30 lat. Na wiosnę i lato, sprawdzi się też wieczorem.

Zapach beznadziejny. Po godzinie nie czuć go wcale... Nie polecam!

To ci niespodzianka. Po plakacie reklamującym Joop Go - czyli nastolatka zjeżdżającego po rampie schodów - spodziewałem się świeżaka na lato. Ale jest to zapach zupełnie inny niż go przedstawia plakat, to chyba usilna próba zagospodarowania niszy w ofercie. Zapach jest świeży - mieszanka owoców i kwiatów, ale wcale nie orzeźwiający. Nie da się go używać w upalne dni, bo człowiek się dusi. Trwałość ma fantastyczną - przynajmniej na mojej skórze, intensywność tak samo. Jest to zapach należący do tych słodszych, dlatego jest bardzo uniwersalny, na każą porę roku, prócz upalnego lata i raczej nie pasuje do rozbrykanego nastolatka, a raczej do spokojnej, dobrze ułożonej osoby - lub sprawiającej takie wrażenie, np. na wieczorny wypad.

Zapach pasuje bardziej na wiosenne dni, lecz zimą jest również przyjemny. Słodki i świeży. Podoba się kobietom, a to przecież jest najważniejsze. Według mnie jest to jeden z najlepszych słodkich zapachów. Polecam.

Jest mój!!
Zapach zakupiony w "ciemno", okazał się strzałem w dziesiątkę. Piękny zapach, świeży, orzeźwiający i bardzo poprawiający samopoczucie, ale inny niż popularne świeżaki. Trwałość długa, ale zwłaszcza przy skórze, na ubraniach 2 dni. Szkoda, że nie jest intensywniejszy dla otoczenia, bo kobiety zwariowały by na jego punkcie ;)) polecam wszystkim, którzy szukają czegoś nowego, małe prawdopodobieństwo, że spotkacie kogoś noszącego ten zapach
polecam!

What About Adam? i Joop Go! to zupełnie co innego.

Zapach charakterny, jednak z trwałością to bym nie przesadzał.

Bardzo fajny słodkawo-świeży zapaszek.
Idealny na lato czy ciepłe dni.
Tak jak mówi przedmówca najbardziej nadaje się dla młodej, aktywnej osoby.
Podobny do zielonej Lacosty i Pumy Jamaica.

Ciekawa rzecz - zapach mojego dzieciństwa - dostałem go od taty w wieku 14 lat. Wiem wiem wiem... Zaraz ktoś napisze, że raczej jestem 3-latkiem, bo woda miała premierę w 2007 roku. Jednak dziesięć lat wcześniej nazywał się "What about Adam" i pachniał tak samo. Pamiętam głównie tą wspaniałą i niepowtarzalną nutę rabarbaru! Ogień!!
Właśnie wtedy zaczęła się moja przygoda z wodami toaletowymi :) Tutaj link dla niedowiarków
http://www.stylistka.pl/kosmetyki/joop/what-about-adam/
Co do samego produktu - Sentymentalnie powiem, że jest bardzo bardzo bardzo fajny. Dla licealistów/studentów :) Polecam!!

Świetny zapach, trwały i taki "energiczny". Na pewno nie nadaje się dla nudnej osoby.

Testowałem ten zapach jakiś czas temu w perfumerii i musiał być bez wyrazu, bo nie potrafię sobie go przypomnieć. Nic nadzwyczajnego. Pozdrawiam.

Świetny zapach, mało popularny, bardzo go lubię. Jest lżejszy od innych Joopów, młodym pasuje jak najbardziej. Ja jestem po 30 i zapach bardzo mi odpowiada.

Słodki, orzeźwiający, lekki, na wiosnę-lato raczej :) Dość trwały. Nic specjalnego, a jednak lubię go mieć na sobie.

Bardzo Ładny zapaszek :o)
Jak dla mnie lepszy od Joop Homme ;o)
Polecam!

Bez rewelacji, zwykły zapach za 30 zł w hipermarkecie jest podobny - bardzo przeciętny, mało oryginalny i za słodki (info dla osób, które mają podobny gust do mojego, lubię np.: Black XS, CK Truth, Bulgari Aqua Marine)

Polecam ten perfum osobom, które tak, jak ja chcą mieć ładny perfum, a nie mają za dużo pieniążków w kieszeni. Nie jest to Dior, nie jest CHANEL, ale jest naprawdę ładny, a przede wszystkim do zniesienia, w przeciwieństwie do Homme.

A ja ten zapach używam w lecie i sprawdza się super :) Polecam :)

Trwałość naprawdę niezła. Po 10h dalej czuje go lekko na nadgarstku. Ale na pewno nie na lato:)

Zgadza się. Jak każdy Joop ma mocniejszy akcent. W +30 można się w nim udusić... Ale na lżejsze dni - mega oryginalny i naprawdę rzadko spotykany.

Witam, mam 18 lat i zastanawiam się nad kupnem Joop! Go. Mam tylko jedno pytanie a mianowicie czy ten zapach pasuje do młodej osoby? Nie chcę pachnieć ciężko jak jakiś 40 latek. Szukam czegoś co jest bardzo orzeźwiające i lekkie. Dużo osób pisze, że Joop! Go jest słodki. Czy ta słodkość jest ciężka i zostaje przez cały dzień?

Dziś otrzymałem, faktycznie świeży, trwały, ale troszkę słodkawy. Zapach idealny raczej na letnie miesiące, niekoniecznie upalne dni. Jak dla mnie na cały sezon wiosenno-letni, nr.1 to Versace Man-Eau Fraiche:)

Według mnie niekoniecznie na wiosnę i lato. Zapach jest owszem świeży, ale przy tym także dość słodki. Mimo to jest ładny, a do tego naprawdę trwały. Pozdrowienia dla perfumo-maniaków;)

Bardzo piękny zapach. Trwały i do tego świeży. Polecam :)

Radosny zapach na wiosnę/lato.

Właśnie ten zapach mnie rozbraja :)

Bardzo trwały zapach. Lekki i wiosenny. Polecam.

Zapach bardzo świeży, trwały. Polecam.

Czekam na wiosnę i od razu go kupuję! Teraz trochę nie na tą pogodę. Be Delicious i Joop! Go dla mnie dwa kozaki!!!

Bardzo miły zapach, pachnie wiosną. Można go mieć na sobie cały czas.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.
Sprawdź datę produkcji
Jak znaleźć numer serii na produktach Joop!?
Kosmetyki produkowane lub dystrybuowane przez COTY INC.:
Numery serii 1 litera 11 cyfr (np. L1 0759086986) zwykle są nadrukowane na spodzie opakowania.
Numery serii 4 cyfrowe (np. 1256) zwykle są nadrukowane lub wytłoczone na spodzie opakowania.