Givenchy L'Ange Noir

Woda perfumowana spray 75ml
Cena Dolce.pl 326 zł   4,35 zł/ml
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
szt.
1
1
0
0

L'Ange Noir

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2016
Pojemność75 ml

Nuty zapachowe

Nuty głowy: różowy pieprz, migdały.
Nuty serca: irys, sezam.
Baza: ambra, bób tonka.

Givenchy L'Ange Noir - perfumowana woda dla kobiet zaprezentowana w 2016r. Jest to zapach odwołujący się do dziedzictwa Ange ou Demon. Każda kobieta jest zagadką, która gra mocą uwodzenia. Dowodem jest jej zapach. L'Ange Noir to idealne świadectwo tej tezy, fascynując kontrastem między irysem, a sezamem. Dopełniony przez ambrę, różowy pieprz oraz migdały. To uwodzicielski eliksir, mieszczący się między światłem i cieniem obrazując dwa oblicza noszącej go kobiety. Flakon przedstawia to czego możemy oczekiwać po jego zawartości, czarny lakier ozdobiony lśniącym brokatem i odrobiną purpury.

Givenchy L'Ange Noir - to zapach lśniący jak anioł, a zarazem nieuchwytny jak mrok.

EAN/UPC: 3274872330146

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.