CHANEL Chance Eau Fraiche Eau de Parfum

Woda perfumowana spray 100ml
Cena Dolce.pl 807 zł   8,07 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w przeciągu 24 godzin *
szt.
Bezpłatna dostawa
0
0
0
0

Chance Eau Fraiche

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2023
Pojemność100 ml

Nuty zapachowe

Nuty głowy: cytron, aldehydy.
Nuty serca: jaśmin.
Baza: drewno tekowe, żywica.

CHANEL Chance Eau Fraiche Eau de Parfum to olfaktoryczna podróż, ekscytujące spotkanie z szansą, której intensywność i świeżość przenikają każdą kroplę tego misternie stworzonego eliksiru. Jest to perfumeryjny triumf spontaniczności i entuzjazmu, ucieleśnienie młodzieńczej zuchwałości, a jednocześnie elegancji i świeżości. W 2023 roku narodziła się inspiracja, gwałtowna i entuzjastyczna, jak impuls do podjęcia szansy. To zapach, który odurza, ekscytuje i wciąga w swój wir, niczym uśmiech losu. Jest to manifestacja Mademoiselle, która wiedziała, że prawdziwą szansą jest ta, którą kreujemy sami – pewien stan umysłu, sposób bycia. To mieszanka dla tych, którzy podążają za własnymi szansami, chwytają życie za rogi i czerpią z niego pełnymi garściami. To elegancka kompozycja pełna życiowej witalności i aromatycznej głębi, która towarzyszy każdemu, kto zdecydowanie wykorzystuje każdą okazję, jak pachnący radością talizman.

EAN/UPC: 3145891361506

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.