Cartier L'Envol

Woda perfumowana spray 80ml
Brak towaru.0
0
1
0

L'Envol

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2016
Pojemność80 ml

Cartier L'Envol - kompozycja zaprezentowana w roku 2016 jest z pewnością nietuzinkowa. Zapach oparty na piżmie oraz paczuli jest dużym zaskoczeniem, ponieważ nie jest to kompozycja ciężka i ziemista. To zimny, czysty a przy tym wyrafinowany zapach. Wszystkie użyte składniki przeczą w efekcie pierwotnym skojarzeniom, jak np. miód po którym oczekujemy słodyczy, a otrzymujemy delikatną gorycz. Cartier L'Envol jest z pewnością skierowany do mężczyzn lubiących nietuzinkowe lecz szykowne rozwiązania. Twórcą jest Mathilde Laurent naczelny nos marki Cartier odpowiedzialna również za takie zapachy jak Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca czy Guerlain Shalimar Legere. Nie można pominąć również niezwykle ciekawego flakonu z atomizerem przywodzącym na myśl precyzyjną inżynierię ekskluzywnych marek motoryzacyjnych.

EAN/UPC: 3432240501042

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.