Calvin Klein Eternity Aqua for Women

Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
Eternity Aqua for Women
Perfumy damskie Calvin Klein | |
Kategoria | Damskie wody perfumowane |
Marka | Calvin Klein |
Linia | Eternity Aqua for Women |
Premiera | 2012 |
Pojemność | 50 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: piwonia, ogórek, morela, jabłko.
Nuty serca: gardenia, jaśmin, magnolia.
Baza: piżmo, nuty drzewne, drewno cedrowe.
W 1988 roku Calvin Klein wprowadził jeden ze swoich najpopularniejszych zapachów - Eternity, który był wyrazem przywiązania projektanta do swojej żony, Kelly Rector. Najnowsza i odświeżona wersja tego aromatu to Eternity Aqua for Women. Zapach powstał z myślą o nowoczesnych kobietach, które prowadzą szybkie tempo życia i potrzebują dużej dawki orzeźwienia w ciągu dnia. Niezwykły zapach pobudza zmysły i na pewno żaden mężczyzna nie przejdzie koło niego obojętnie.
EAN/UPC: 3607348556663
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Wybory użytkowników
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Opinie o Calvin Klein Eternity Aqua for Women

Zapach na lato, świeży. Taki wodny. Ale ta świeżość daje mi trochę po nosie. Nie do kojca moje klimaty.

Przepiękne!!! Bardzo intensywne i trwałe. Cudowny zapach, który fajnie rozwija się nawet teraz, w porze zimowej.

Idealnie przypominają Cool Water, tak samo są świeże, chłodne, z Eternity, które bardzo lubię nie mają nic wspólnego. Zapach bardzo ładny, ale wtórny.
Mój wybór na lato. Świeży, energetyczny, po prostu cudo :) Zgadzam się z opinią, że przypominają Acqua di Gioia, ale są ciut mniej trwałe.

Nic wspólnego! Po prostu nie dałam przecinka pomiędzy (więc) a w Niemczech i tyle... A kupił mi go tam ponieważ w Pl go jeszcze nie było!!!
Pzdr!
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.