Madzia88_2007

Madzia88_2007
Kobieta

Napisane opinie

Nie będę opisywać zapachu, bo mało kto go nie zna. Woda zakupiona przeze mnie na Dolce.pl jest oryginalna i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękuję za szybką realizację zamówienia.

A ja nie jestem zadowolna z trwałości wersji edt. Ten Angel jest słabiutki i brak mu ogona, ale nie zmienia to faktu, iż jest zapachem ładnym.

Woda ta utrzymuje się bardzo długo na mojej skórze, pomimo iż Pani w perfumerii stacjonarnej twierdziła, iż zapaszek ten jest delikatny i zwiewny... Mi dodają one pewności siebie i nie przeszkadza mi wcale charakterystyczny zapach cytryny, jest on elegancki i idealnie wyważony, nie spotkałam się nigdzie z podobnym zapachem, nieporozumieniem jest porównywanie ich do "Light Blue", które są bezpłciowe i płytkie.

Są ładne, świeże, moim zdaniem wyłącznie na cieplejsze pory roku. Będą się podobały miłośniczką perfum z mydlaną nutą. Dla mnie zbyt delikatne, abym mogła używać dłużej niż próbkę.

Posiadam to cudo. Mam 30 ml EDP i choć flakonik jest taki malutki, to ma dla mnie niebywałą wartość za swoją klasę, cudowny zapach... Mogłabym się kąpać w tym zapachu, jest cudowny... Chcę się jedynie przyczepić do trwałości, która nie jest oszałamiająca, jakieś kilka godzin. Nie przeszkodzi mi to jednak w niczym, ponieważ nadal będę go używać, pasuje do pięknej kobiety. Niewiele ma wspólnego z Miss Dior Cherie z 2005 r.(nie wiele nie oznacza wcale:) ale zdecydowanie polecam. Dziwi mnie tak mała ilość opinii tak pięknego, wręcz wyrafinowanego zapachu.

Perfumeria Dolce.pl jak zwykle mnie nie zawiodła. Będę wszystkim polecać tę firmę.

Absolutnie nie polecam kupowania zapachu kierując się wyłącznie opiniami innym użytkowników, bo można sobie zrobić przykrego psikusa. Czytając Wasze opinie można się wręcz zakochać... Otrzymałam dzisiaj próbkę Lolity zamawiając Miss Dior Cherie, które kocham za ich klasę i Lolita to totalne rozczarowanie. Nigdy bym nie kupiła świadomie takiego zapachu, boli mnie od niego głowa, dusi mnie i ma w sobie coś tak drażniącego, że nie umiemy ze sobą wytrzymać. Próbowałam, ale po niecałej godzinie musiałam umyć nadgarstek. Wstydziłabym się gdyby ktoś ode mnie go czuł.

Piękny zapach. Miałam okazję przetestować i zastanawiam się poważnie nad jego zakupem. Dla mnie jest to zapach zdecydowany, dodający pewności siebie, otoczenie go czuje, jednak nie męczy, raczej na porę jesienno-zimową.