Ministry of Oud Indonesian

Unisex
Perfumy unisex MINISTRY OF OUD | |
Kategoria | Unisex wody perfumowane |
Marka | MINISTRY OF OUD |
Linia | Unisex |
Premiera | 2021 |
Pojemność | 100 ml |
Nuty zapachowe
Nuty głowy: róża, bergamotka.
Nuty serca: paczula.
Baza: agar (oud), żywica.
Zapach Ministry of Oud Indonesian otwiera się harmonijnym połączeniem klasycznej róży i świeżej bergamotki. Nuty głowy wprowadzają subtelną elegancję, gdzie romantyczna róża przeplata się z cytrusowym akcentem bergamotki, tworząc świeże i zmysłowe preludium. W sercu kompozycji dominuje paczula, której ziemisty i lekko drzewny charakter dodaje głębi i tajemniczości. Paczula stanowi kontrast dla początkowej świeżości, wprowadzając intrygującą intensywność i złożoność do zapachu. Baza kompozycji to zmysłowe połączenie agarowego oudu i ciepłej żywicy. Oud, znany ze swojego bogatego, dymnego aromatu, wprowadza do kompozycji luksus i wyrafinowanie, podczas gdy żywica dodaje balsamicznego ciepła i trwałości. Ta niezwykła kompozycja łączy w sobie klasyczne piękno róży z orientalnym charakterem oudu, tworząc wyjątkowy zapach pełen zmysłowości i elegancji. Idealny dla osób ceniących wyrafinowane i bogate aromaty, które pozostawiają niezapomniane wrażenie.
EAN/UPC: 6294651987252
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Napisz pierwszą opinię!
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.