DKNY Women

Woda perfumowana spray 50ml
Energising Eau de Parfum
Cena Dolce.pl 113 zł   2,26 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w ciągu 1 - 2 dni roboczych *
szt.
2
0
0
1

Wybory użytkowników

Chcę mieć
+2 ukrytych
Nie dla mnie
+1 ukryty

Twoja opinia

Chcesz zarezerwować pseudonim i mieć awatar?
Utwórz profil publiczny Dolce.pl!
  • Wygraj bon Dolce.pl o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.

Opinie o DKNY Women

Używam tego zapachu od przeszło 10 lat i cały czas mnie zachwyca. Czuję się w nim wspaniale. Jest to zapach dla pewnych siebie nowoczesnych kobiet, które wiedzą, że mogą wszystko. Uwielbiam :)

Moja opinia na temat tych perfum pokrywa się z większością poprzednich, jednak jedno słowo, najlepiej je określające, które mogę wyłowić w tej chwili ze swojej głowy na ich temat to "męczące".

Piękny zapach dla mnie... Pierwszy raz dostałam ten perfum od mojej córki. Ona otrzymała go w prezencie, ale niestety nie był to trafiony zapach. Jak dla niej 28 latki, za mocny, zbyt drapieżny. Dla mnie idealny. Mocny, trwały na skórze i ubraniu... Podkreślający silną i zdecydowaną osobowość... Myślę, że pasuje na każdą porę roku, na każdą porę dnia i dla każdej kobiety zakochanej w zapachach wiosny i lata - gorąco polecam.

Cudowny, pełen energii zapach. W swoim składzie posiada liście pomidora oraz wódkę. Zapach, moim zdaniem, idealny na ciepłe, wiosenne dni oraz na upalne lato. Choć z ogromną chęcią sięgam po niego również jesienią i zimą. Zapach trwały na mojej skórze. Jednak kupowanie w ciemno - nie polecam.

Jaka szkoda, że nie ma już tej starszej wersji z 1999. Była idealna. Ta jest taka sobie.

Towar zgodny z opisem. Polecam zakupy w tym sklepie.

Na początku byłam zachwycona tym zapachem, ale z czasem i niestety bardzo szybko okazuje się, że męczy niemiłosiernie! Ja już mam go dość, choć nie jestem nawet w połowie. Kojarzy mi się co najwyżej z zapachem odświeżacza do powietrza. Trwałość - jak za tę cenę - niestety, nie zdaje egzaminu. I może to dobrze, bo cały dzień nie wytrzymalibyśmy ze sobą.

Dziwię się troszkę, że mówisz o nietrwałym zapachu. Ja wypowiadam się o wodzie DKNY Women Na moim ciele są bardzo trwałe. Rano prysnę wodą i trzyma do wieczora i na ciele i ubraniu. Zawsze uważałam, że są bardzo trwałe. Śliczne, zapach podobny do Cerutti 1881 lecz jeszcze mocniejsze w całym zapachu.