UP

UP
Kobieta
Rok urodzenia: 1987

Ulubione produkty

Chcę mieć

Gucci Envy Woda toaletowa spray 100ml

Napisane opinie

Na początku Individuelle pachnie dość banalnie. Ot kolejna woda kwiatowo-owocowa na przeciętnym, ale dobrym poziomie. Jednak po kilku godzinach od jego przetestowania poczułam coś bardzo intrygującego i nie mogę tego określić. Jest to specyficzna nuta zapachowa, która wytworzyła się z jakiegoś nietypowego połączenia. Może kwiatów? Zapach ułożył się na mnie idealnie i kusił mnie tą nietypową i niespotykaną nigdzie indziej czarowną kompozycją. Osobiście nazwałabym to delikatnym aromatem perfumowanej papeterii, którą kiedyś się posługiwano do pisania miłosnych listów. I właśnie gdy czuje ten zapach na myśl mi przychodzą wszystkie delikatne i miłe sercu wspomnienia, w których te dobre rzeczy już wyszły z mody lub zostały gdzieś głęboko w pamięci zakopane. Gdy czuję ten zapach one powracają i czuję się inaczej niż zwykle, wyjątkowo. Czy sobą? Na pewno lepszą częścią mnie.
Nazwa jest idealnie dopasowana do treści tych perfum. Na pewno nie skończy się na jednym teście i Individuelle zostanie ze mną dłużej.

To niezwykła kompozycja od Ralpha Lauren'a klimatem nawiązująca do wersji damskiej. Romance for Him to połączenie tradycji i tchnienia świeżości. Precyzyjnie skonstruowana klasyczna kolońska nuta podbita została drapieżnymi nutami kwiatowymi i charakterną wetywerią. Zapach w swojej konstrukcji jest czysty, rozmarzony, szlachetny. Gdy go czuję wyobrażam sobie mężczyznę romantycznego, idealistę, zarazem silnego i wiernego swoim ideałom oraz wyznawanym wartościom. Intryguje prostotą i urzeka świeżością.

Nowoczesny, słodki i oryginalny. Przypadł mi do gustu, aczkolwiek nie dla każdego. Raczej dla ciekawszych osobowości.