Elwirka

Elwirka
Kobieta
Rok urodzenia: 1998
Zgierz

Napisane opinie

Bardzo słaba trwałość, jest ona czynnikiem, na który zwracam uwagę kupując markowe perfumy.

Genialne... idealnie wkomponowują się w mój charakter, sposób bycia i styl. Trwałość dobra, aczkolwiek można oczekiwać na więcej po tak znanej marce.

Przymierzałam się do zakupu, ale ostatecznie zrezygnowałam. Testowałam w perfumerii i sam zapach cudowny, ale trwałość mizerna raptem trzy godziny.

Jedne z lepszych lakierów do paznokci jakie miałam. Bardzo trwałe i żywe kolory.

Ulubiony zapach mojej mamy, ja też uważam, że to bardzo dobre perfumy na każdą okazję, czasem podbieram je mamie.

Przepiękne perfumy, jestem nimi oczarowana :) Wersja dla mężczyzn też bardzo mi się podoba.

Bardzo ładny, kwiatowy zapach na lato, uważam, że jest bardzo bezpieczny:))) dostałam próbkę od brata, który otrzymał ją z Dolce.pl. Polecam jak zawsze zakupy w tym sklepie:D.

Damska wersja też bardzo mi się podoba, jest mniej popularna i na swój sposób bardziej tajemnicza i zmysłowa, ale w tej cenie uważam, że jest dużo lepszych zapachów.

Zdecydowanie polecam, będąc w perfumerii pani poleciła mi ten zapach od razu wiedziałam, że chcę je mieć :)
Odkładam i wiem, że już niedługo będą moje...

Panowie bardzo seksowny i męski zapach, którego poznam wszędzie. Jedyna wada i przyczyna dla której nie zakupiłam tych perfum chłopakowi to zbyt duża popularność. Czuć je praktycznie wszędzie i na takich typach, że szkoda gadać. Dresy i klapki na raz...

Dziwne było nasze pierwsze spotkanie gdyż zapach mnie wogóle nie zainteresował a poznałam je przelotem w perfumerii stacjonarnej. Dopiero gdy powąchałam nadgarstek jeszcze raz w domu nogi mi ugięło i od tego czasu zapach zawsze mi towarzyszy przy każdej ważnej okazji.

Moje ulubione perfumy na codzień, używam gdy tylko gdzieś wychodzę. Są bardzo trwałe i świetnie projektują wokół mnie.