Sensai Cellular Performance Re-Contouring Lift Essence

Esencja liftingująca 40ml
Cena Dolce.pl 584 zł   14,60 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 2 - 8 dni roboczych *
szt.
Bezpłatna dostawa
0
1
0
0
Kategoria
Marka
Linia
Skóra Dojrzewająca, Dojrzała
Cera Każda
Działanie Przeciwstarzeniowe, Wygładzające
Niedoskonałości Utrata elastyczności, Zmarszczki
FormaKoncentrat
Stosowanie Dzień/Noc

Sensai Cellular Performance Re-Contouring Lift Essence - esencja liftingująca przywracająca właściwy kontur twarzy. Preparat powinien być stosowany na całą twarz, która jest narażona na utratę jędrności. Produkt został stworzony w oparciu o nowoczesną technologię "Siateczki Mikroliftingującej", która zapewnia odczucie liftingu od razu po zastosowaniu. Komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego to fibroblasty. To właśnie te składniki skóry wyprodukowane przez fibroblasty odpowiadają za jędrność i elastyczność. Z biegiem czasu wydajność komórek jest mniejsza, produkują też niższy poziom kolagenu co przekłada się na utratę sprężystości i zwiększa widoczność zmarszczek. Siateczka Mikroliftingująca to składnik powstały na bazie ekstraktu z wodorostów Hibamata. Stymuluje on fibroblasty do podniesienia poziomu integryn, protein mających możliwość napinania włókien kolagenowych. Esencja zawiera Ekstrakt Suikazura (pochodzący z wiciokrzewu), który pomaga w drenażu i oczyszczaniu skóry z opuchnięć, oraz Jedwab Koishimaru EX oraz Regenerujący Kompleks CPX.

EAN/UPC: 4973167909225
Kod producenta: 90922

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.