Burberry Hero Parfum

Perfumy 150ml
Cena Dolce.pl 716 zł   4,77 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 2 - 8 dni roboczych *
szt.
Bezpłatna dostawa
0
0
0
0

Hero

Kategoria
Marka
Linia
Premiera2024
Pojemność150 ml

Nuty zapachowe

Nuty głowy: amyris.
Nuty serca: cedr.
Baza: cypriol.

Burberry Hero Parfum to esencja współczesnego mężczyzny, który nie ucieka przed wyzwaniami, lecz je przyjmuje z otwartym umysłem i odwagą. Jest to zapach szczery i intensywny, który odzwierciedla determinację i siłę charakteru. W sercu tego wyjątkowego zapachu bije puls drewna, symbolizujący ukrytą moc i potencjał każdego mężczyzny. Amyris, cedr i cypriol, składają się na tę niezwykłą kompozycję, tworząc aromat, który pobudza zmysły i inspiruje do działania.
Burberry Hero Parfum jest niczym manifestacja wewnętrznej siły, która popycha do ciągłego samodoskonalenia i przekraczania własnych granic. To zapach, który nie tylko otacza ciebie, ale również definiuje twoją osobowość, sprawiając, że czujesz się gotowy na podjęcie każdego wyzwania, jak prawdziwy bohater swojej historii.

EAN/UPC: 3616304679438

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.