VOESH Pedi Moments
Kategoria | Kosmetyki do pielęgnacji stóp |
Marka | VOESH |
Linia | Body Care |
Forma | Inne |
VOESH Pedi Moments - wejdź do świata ukojenia. Ten pachnący jaśminem zestaw do pedicure to idealny sposób na celebrowanie chwil relaksu i troski o siebie. W środku znajdziesz aromatyczny zestaw pielęgnacyjny oraz dwustronny pilnik do paznokci, dzięki którym wykonasz odprężający, odżywczy pedicure jak z salonu bez wychodzenia z domu. Rozpocznij rytuał od kojącej kąpieli, następnie usuń martwy naskórek cukrowym peelingiem, oczyść skórę maseczką z glinką i zakończ masażem z odżywczym masłem. Formuła wzbogacona naturalnym ekstraktem z jaśminu oraz organiczną oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia intensywnie nawilża, wygładza i przywraca skórze miękkość. Z pomocą pilnika z łatwością nadasz paznokciom perfekcyjny kształt.
EAN/UPC: 818463023074
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Napisz pierwszą opinię!
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.