Stars from The Stars Space Face Magic Cloud
Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
Kategoria | Produkty do demakijażu i oczyszczania |
Marka | Stars from The Stars |
Linia | Space Face |
Aplikacja | Twarz |
Skóra | Dowolna |
Cera | Każda |
Działanie | Nawilżające, Oczyszczające, Odświeżające |
Niedoskonałości | Rozszerzone pory, Wypryski |
Forma | Pianka |
Stars from The Stars Space Face Magic Cloud - seria gwiezdnych produktów do najdelikatniejszej we wszechświecie pielęgnacji skóry twarzy. Rewitalizujące formuły z naturalnymi ekstraktami przywracają skórze równowagę i sprawiają, że Twoja pielęgnacja będzie świadoma, skuteczna i najlepsza z możliwych! Magic Cloud to pianka-chmurka do mycia twarzy przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, również tłustej i mieszanej. Delikatnie oczyszcza bez wysuszania i uczucia ściągnięcia. Redukuje niedoskonałości i zaskórniki.
EAN/UPC: 5904209842933
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Napisz pierwszą opinię!
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.