Sally Hansen Miracle Gel x Keith Haring

Lakier do paznokci 14,7ml 923
Sally Hansen Miracle Gel x Keith Haring Lakier do paznokci 14,7ml 923
Brak towaru.0
0
0
0
Kategoria
Marka
Linia
OdcieńRóżowy

Sally Hansen Miracle Gel x Keith Haring - super-trwały lakier do paznokci. Wprowadź pop-art z lat 80-tych do swojego manicure dzięki kolekcji lakierów od Sally Hansen. Dzięki niepowtarzalnym odcieniom ta kolekcja sprawi, że każdy zwróci uwagę na Twój manicure. Odtwórz najpopularniejsze prace Haring na swoich paznokciach i skieruj swoją wewnętrzną artystkę za pomocą tych odważnych, kultowych odcieni inspirowanych malowidłami i motywami graficznymi artysty. Miracle Gel to najbardziej odporny na odpryski lakier do paznokci, który utrzymuje się na paznokciach do 8 dni.

EAN/UPC: 3616304745881

Paleta kolorów

Odcienie kolorów prosimy traktować orientacyjnie, ponieważ mogą występować rozbieżności ze względu na ustawienia parametrów ekranu/wyświetlacza oraz złożoną strukturę kosmetyków.

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.