Marcin78

Brak zdjęcia
Mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Słupca

Napisane opinie

Napiszę krótko: trwałość, projekcja, nuty zapachowe REWELACJA!! To wszystko sprawia, że zapach jest jak dla mnie niepowtarzalny! Do tego cena jest więcej niż atrakcyjna :)

Hmmmm,,,, Dior,,, ekskluzywna marka prawda? Ale w tym zapachu chyba powinęła im się noga niestety. A dokładnie mam na myśli intensywność. Ktoś wyżej napisał, że zapach jest trwały i w sumie zgadzam się z tym. Jest trwały, ale po godzinie trzeba bardzo, ale to bardzo się ''wwąchać'' by go poczuć. Poprzestanę na jednym flakoniku.

Mike, na tę porę roku to raczej Code Sport (choć osobiście polecam Higher od DIORA)A D&G pour homme to mówi samo za siebie:) Jednak nie na okres wiosenno-letni!

Właśnie nastały cieplejsze dni więc rozglądam się za zapachem odpowiednim na te porę roku. Wybór padł na DIORA. Niestety mam mały dylemat czy zdecydować się na Higher Energy czy na zwykłego Highera. Ostatnio sprawdziłem na własnym nosie te zapachy w perfumerii stacjonarnej i oba są świetne jednak bardziej skłaniałbym się ku pierwowzorowi. Jest chyba bardziej wyrazisty i czuję, że lepiej do mnie pasuje. Jak tylko do mnie dotrze napiszę cos więcej.