elpolako

elpolako
Mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
P-śl

Napisane opinie

Mam przyjemność dodać pierwszą opinię na temat tego niesamowitego dzieła. Trwałość na poziomie 8h + przy skórze kolejne 8h. Arcydzieło w kategorii perfum w dzisiejszych czasach. Zapach niesamowicie ewoluuje. Ostry początek przechodzi w ciepły, otulający koniec. Perfuma dla koneserów a flakon jest niczym bryła marmuru w rękach Michała Anioła.

Do Radka
Ten zapach w moim odczuciu jest podobny do Lolita Lempicka Au Masculin (nawet premiera była w tym samym roku) i niczym nie przypomina JPG Le Male. Tak jak Papierowy Księżyc używam latem, na zimę wydaje mi się za słaby. Sam zapach nie powala na kolana, ale jest ok. Kupowałem w ciemno i na tych 100 ml się skończy moja przygoda z BK. Jak lubisz słodkie zapach wypróbuj Rochas Men.

Zapach niesamowity, ale czuć już w nim pierwowzór, jest słodszy, zdecydowanie wieczorowy. Polecam.

Nie zgadzam się z opinią Jarka, najsłabsza woda męska od Herrery to Aqua. Herrera for Men w moim odczuciu jest to zapach elegancki, do garnituru, koszuli. Trwałość jak to od Pani Caroliny bardzo dobra 8+. Burberry for Men powstał w 1995r. A to prawie identyczny zapach, z tym ze prawie robi różnice na korzyść Herrery. Polecam tą wodę.

Dołączam do grona zachwyconych tym zapachem. Jest w mojej pierwszej 5. Lucjan, Krzyśku i Jimmy bezbłędnie opisali tą wodę, poezja do wąchania. Polecam.