L'Oreal Infinium Strong

Suchy lakier do włosów mocno utrwalający 500ml
Cena Dolce.pl 49 zł   0,10 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 1 - 2 dni roboczych *
szt.
0
0
0
0
Kategoria
Marka
Linia
Rodzaj Lakier
Działanie Pielęgnujące, Utrwalające, Zwiększające objętość

L'Oreal Infinium Strong - jest to bardzo silny lakier z serii Infinium. Zapewnia natychmiastowe utrwalenie Twoich włosów dając im oszałamiający wygląd przez cały dzień. Specjalnie zaprojektowana formuła sprawia, że fryzura jest doskonale wykończona z optymalnym połyskiem. Dodatkowo Infinium Strong jest odporny na wilgoć, co sprawia że żadna pogoda już nie będzie Ci straszna. Lakier ma neutralny zapach oraz nie pozostawia resztek na włosach.

Sposób użycia: Lakier stosować na suche włosy. Rozpylać z odległości ok 35cm, ewentualnie bliższej w celu zaakcentowania pojedynczych pasem.

EAN/UPC: 3474630575875

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.