L'Oreal Infinium Extra-Strong

Suchy lakier do włosów mocno utrwalający 500ml
Cena Dolce.pl 30 zł   0,06 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 1 - 2 dni roboczych *
szt.
1
0
0
0
Kategoria
Marka
Linia
Rodzaj Lakier
Działanie Utrwalające

L'Oreal Infinium Extra-Strong - jest to bardzo silny lakier z serii Infinium. Zapewnia natychmiastowe utrwalenie Twoich włosów dając im oszałamiający wygląd przez cały dzień. Specjalnie zaprojektowana formuła sprawia, że fryzura jest doskonale wykończona z optymalnym połyskiem. Dodatkowo Infinium Extra-Strong jest odporny na wilgoć, co sprawia że żadna pogoda już nie będzie Ci straszna. Lakier ma neutralny zapach oraz nie pozostawia resztek na włosach.

Sposób użycia: Lakier stosować na suche włosy. Rozpylać z odległości ok 35cm, ewentualnie bliższej w celu zaakcentowania pojedynczych pasem.

EAN/UPC: 3474630575752

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.