L'Oreal Infallible 32H Fresh Wear Foundation

Podkład o przedłużonej trwałości 30ml 140 Golden Beige
L'Oreal Infallible 32H Fresh Wear Foundation Podkład o przedłużonej trwałości 30ml 140 Golden Beige
Cena Dolce.pl 43 zł   1,43 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 1 - 4 dni roboczych *
szt.
0
0
0
0
Kategoria
Marka
Linia
Premiera2018
Forma W płynie
Działanie Matujące, Nawilżające

L'Oreal Infallible 32H Fresh Wear Foundation - kompleksowy podkład o przedłużonej trwałości. Gwarantuje świeżą i promienną cerę przez 32 godziny, bez konieczności poprawek. Maskuje wszelkie niedoskonałości cery, jest odporny na ścieranie. Zapobiega błyszczeniu się cery, ale nie wysusza jej.  Dopasowuje się do koloru skóry, przez co nie tworzy efektu maski. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, ujędrnia i nawilża.

EAN/UPC: 3600523614493

Paleta kolorów

Odcienie kolorów prosimy traktować orientacyjnie, ponieważ mogą występować rozbieżności ze względu na ustawienia parametrów ekranu/wyświetlacza oraz złożoną strukturę kosmetyków.

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.