ioECO Cucumber Facial Cleansing Gel

Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.
Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.
Kategoria | Produkty do demakijażu i oczyszczania |
Marka | ioECO |
Linia | Cucumber |
Aplikacja | Twarz |
Skóra | Dowolna |
Cera | Każda |
Działanie | Oczyszczające, Odświeżające |
Forma | Żel |
ioECO Cucumber Facial Cleansing Gel - głęboko
oczyszczający żel do mycia twarzy z ekstraktem z ogórka.
Rewitalizuje i odżywia skórę pozostawiając ją jedwabiście miękką i gładką. Zapewnia promienny i zdrowy wygląd.
EAN/UPC: 679602361620
Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Zdjęcia produktów prosimy traktować jako poglądowe. Mogą występować rozbieżności, np. ze względu na różnice pojemności czy modyfikacje produktu przez producenta.
Napisz pierwszą opinię!
Twoja opinia
- Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Firma NANOSOFT nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Dolce.pl.
Firma NANOSOFT zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.