mag.polaszek

Brak zdjęcia
Kobieta
Rok urodzenia: 1990
Poznań
Wielka fanka Gucci Envy Me na co dzień i wielbicielka Euphori wieczorami :)

Ulubione produkty

Chcę mieć

Prada Tendre Woda perfumowana pompka 80ml
Moschino Funny! Woda toaletowa spray 100ml
La Perla J'aime la Nuit Woda perfumowana spray 100ml
La Perla J'Aime Woda perfumowana spray 100ml
Givenchy Play for Her Woda perfumowana spray 30ml
Calvin Klein Euphoria Blossom Woda toaletowa spray 100ml
Dolce&Gabbana The One Woda perfumowana spray 75ml
Gucci Envy Me Woda toaletowa spray 50ml
Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana spray 100ml
Calvin Klein Euphoria Zestaw upominkowy EDP 100ml + balsam 100ml
Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana spray 30ml

Napisane opinie

Perfum używa moja mama. Jest nimi zachwycona. A nawet nie tylko ona, bo kilka razy byłam świadkiem, gdy ktoś pytał się jej czym pachnie. Zgadzam się z powyższymi opiniami, że najbardziej odczuwalna nutą jest pieprz. Zapach zdecydowanie nie dla młodej dziewczyny... Sama kiedyś podebrałam mamie zapach dla sprawdzenia i faktycznie nie pasował. Według mnie dla kobiet w wieku 30-40 lat :) Pozdrawiam.

Używam go od kilku lat i jest moim podstawowym. Nie ważne, jak piękne byłyby inne zapachy wracam do tego :) Na początku wesoły, a z czasem elegancki i bardziej słodki.

Jedni mówią, że ciężki, a inni, że delikatny i owocowy... Jak dla mnie nie ważne, w którą stronę bym się pochyliła i tak jest moim wybrankiem na specjalne okazje i wieczory. Na pewno nie jest to zapach na gorące letnie dni. Zapach jest bardzo kobiecy. Nie jest też dla kogoś kto lubi stać w kącie, gdyż zwraca uwagę :) Ja jestem na tak!

Mam takowe w posiadaniu od kilku dni i muszę powiedzieć, że co chwilę mnie zaskakują :) Od bardzo długiego czasu używam Gucci Envy Me i teraz chciałam użyć czegoś weselszego i chyba dobrze trafiłam... Miss Dior Cherie jest według mnie trochę figlarnym i świeżym zapachem, który początkowo kojarzy mi się z bąbelkami szampana i świeżymi owocami, a później zmienia się w bardziej delikatny i spokojniejszy. Ciężko zgodzić się z opiniami, które mówią, że perfum ten jest jedynie na wieczór i dla eleganckiej kobiety. Jako dwudziestolatka postanowiłam, że będzie to właśnie mój zapach na co dzień, na wiosenne i letnie dni :)