Jeunesse Global

Jeunesse Global Image by Pexels from Pixabay

Jeunesse Global to rodzinna marka, w której asortymencie znajdziemy rewolucyjne produkty z kategorii urody i wellness. Dlaczego mówimy, że rewolucyjne? Dowiedzcie się sami czytając przygotowany dla Was artykuł!

Zacznijmy od początku czyli od powstawania marki. Założycielami Jeunesse Global są Randy Ray i Wendy Lewis. Jest to starsze małżeństwo, które powróciło z emerytury by założyć ogólnoświatowe imperium warte miliardy dolarów. Partnerzy wysoko sobie cenią rodzinne wartości oraz autentyczną i niewymuszoną chęć niesienia pomocy innym. Właśnie te wartości jednoczą Jeunesse Global w jeden zespół - w jedną wielką rodzinę, w której wszyscy wzajemnie się wspierają by wydobyć z siebie to co najlepsze i podzielić się tym z innymi. Kolejną ważną osobistością w firmie jest Scott A. Lewis czyli główny wizjoner Jeunesse. Prowadzi on markę w stronę jakże ważnego jej fundamentu - sprzedaży bezpośredniej. Jego nieoceniona troska i zaangażowanie znacząco pomogło w rozkwicie firmy.

Głównym celem marki jest ponowne tworzenie definicji młodości, tak by każdy ze społeczności Jeunesse oraz spoza niej mógł wyglądać i czuć się młodo. Ich wspólne wspieranie się w rozwoju osobistym i zawodowym pozwala na tworzenie rewolucyjnych produktów, które dosłownie zmieniają życie.

Okey, wystarczy już ogólnych informacji, czas przejść do konkretów. Flagowym osiągnięciem Jeunesse jest Youth Enhancement System™ Jeunesse czyli poparte badaniami naukowymi i stworzone dzięki nowoczesnej technologii kosmetyki upiększające i produkty do odnowy biologicznej.

Najpopularniejsze z nich wszystkich są ampułki liftingujące Jeunesse Global Instantly Ageless, dlatego warto zatrzymać się na chwilę przy tym produkcie i poznać go lepiej.

Jeunesse Global

Według nas zastosowanie tego produktu sprawia, że jest on wręcz idealny na wielkie wyjście. W ciągu zaledwie 2 minut jest w stanie osiągnąć efekt niwelujący nie tylko drobne, ale i głębokie zmarszczki. Następstwo działania tego rewolucyjnego mikrokremu utrzymuje się aż od 6 do 9 godzin. Jest ono zdecydowanie zauważalne i lekko odczuwalne na twarzy. Właśnie dlatego, przez silne działanie preparatu, przed pierwszym zastosowaniem warto zapoznać się z kilkoma zasadami i wskazówkami co do aplikacji ampułki.

Po pierwsze warto nie wklepywać produktu do końca tylko pozwolić mu na samoistne wchłonięcie się, bądź wachlować twarz podczas jego wysychania. Właśnie tak! Dostanie się większej ilości powietrza podczas pracy kosmetyku spotęguje jego efekt. Kolejnym naszym trikiem jest dobrze nawilżona skóra. Preparat silniej zadziała gdy przed jego nałożeniem zaaplikujemy krem nawilżający.

Poniżej znajdziecie instrukcje co do miejsc aplikacji kremu. Jeunesse Global

 1. Jeśli chcesz zniwelować zmarszczki na czole nałóż produkt na całej powierzchni czoła, a nie tylko w miejscach z widocznymi zmarszczkami.
 2. Jeśli marzysz o lekko uniesionej brwi nałóż krem delikatnie powyżej twojej naturalnej wysokości brwi.
 3. Jeśli chcesz możesz zaaplikować krem także poniżej naturalnej linii brwi, ale pamiętaj że nie wolno nakładać produktu na ruchomą część powieki!!!
  Silny efekt liftingu może sprawić, że przez kilka godzin jego działania nie będziesz w stanie zamknąć oka.
 4. By pozbyć się niechcianych worków, obrzęków i kurzych łapek pod oczami, zaaplikuj krem na całą powierzchnie pod oczami.
 5. Można także wklepać niewielką ilość kremu na miejsca z widocznymi rozszerzonymi porami na twarzy.

I jak wasze pierwsze wrażenie o marce Jeunesse? Zaciekawieni? Liczymy, że udało nam się obudzić w Was zainteresowanie tą marką oraz przybliżyć Wam działanie ich rewolucyjnych ampułek. Jeśli już wcześniej zetknęliście się z ich produktami, koniecznie dajcie znać jak Wam się sprawdziły.

Wtorek, 17 listopada 2020

Artykuł nie był jeszcze oceniany.

Zaloguj się, aby ocenić.

Napisz pierwszy komentarz!

 • Wygraj bon Dolce.pl o wartości 100 zł!

  Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

 • Baw się i pisz, co myślisz!

  Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz zarezerwować pseudonim i mieć awatar?
Utwórz profil publiczny Dolce.pl!

Mogą Cię zainteresować

Przyśpieszony Black Friday - rabat 5% na wszystko!

Jesteśmy pierwsi! Przyśpieszony Black Friday już w Dolce.pl!
Oferujemy Wam rabat 5% na wszystkie produkty z naszej oferty. Nie zwlekaj i zamów już teraz, nie zapomnij o kodzie*!

Pielęgnacja dłoni

Piękna złota jesień już się rozgościła w tym roku i powoli trzeba się szykować na nadejście zimy. Chłód, wiatr i wilgoć to nie są warunki sprzyjające naszej skórze. Ostatnio opisywaliśmy pielęgnację całego ciała, w dzisiejszym artykule natomiast skupimy się na dłoniach. Jakie są najlepsze sposoby, by dłonie były gładkie i zdrowe? Dowiecie się poniżej, zapraszamy!