Rozalka79

Brak zdjęcia
Kobieta
Rok urodzenia: 1979
Sosnowiec

Napisane opinie

Przepiękny i bardzo ciekawy zapach. Owoce w najlepszym wydaniu. Zapach jest przecudnie słodki, ale nie jest infantylny. Posiada taką elegancką i pełną gracji nutkę. Warto go przetestować. Ja po testach przepadłam bez pamięci. Od dłuższego czasu polowałam na ten flakonik. Oczywiście doczekałam się dzięki perfumerii Dolce.pl. Jeśli chodzi o kwestię trwałości, to mam naprawdę duże szczęście, ponieważ na mnie ta woda toaletowa utrzymuje się przez cały dzień i nie daje o sobie zapomnieć. :) Wielki plus dla przemiłej obsługi perfumerii Dolce.pl. :)

Bardzo ciekawy zapach, którego dawniej używałam codziennie. Zwraca uwagę otoczenia. Często pytano mnie czym tak pięknie pachnę. :) Jest to woda toaletowa, bardzo trwała, o pięknym, kwiatowym zapachu. Idealnie nadaje się na wiosnę i lato. W tej chwili używa ich moja mama. Zapach godny polecenia. Nowa wersja tych perfum z 2014 jest utrzymana w tym samym klimacie zapachowym. Perfumeria Dolce.pl jak zawsze na 6+. :)

Piękne perfumy. Dla mnie od lat na pierwszym miejscu. Uwielbiam je za trwały i jedyny w swoim rodzaju zapach. Zwracają uwagę otoczenia, przepięknie się rozwijają i według mnie z czasem nabierają mocy. Zapach typowy dla marki Chanel, ma to coś. Cena wysoka, ale produkt bardzo wydajny. Nie wyobrażam sobie bez nich wiosny i lata, ponieważ w ciepłe dni pachną najlepiej. Poprawiają nastrój. ;) Dolce.pl 6+!

Uwielbiam te perfumy. Są naprawdę bardzo trwałe jak na wodę toaletową. Ślicznie ewoluują na skórze. Ciągnie się nawet ogon. :) Nie polecam kupować w ciemno zapachu, lepiej przetestować np. w perfumerii stacjonarnej, bo nie jest to łatwy zapach i nie dla każdego. Ogólnie podoba mi się nuta w perfumach serii Alien, ale wybrałam ten zapach, ponieważ łączy wszystkie cechy, które cenię w perfumach. Perfumeria na 6+, nic dodać nic ująć. :)

Bardzo długo chodziłam wokół Euphorii. Zupełnie nie mogłam zdecydować się na zakup tego zapachu. Namiętnie używała ich moja koleżanka, a na niej zapach stawał się z każdą godziną bardziej męski. Przerażało mnie to. Namówiona przez miłą panią ze sklepu stacjonarnego, wypróbowałam swoją pierwszą próbkę Euphorii. I cóż się okazało, na mnie ten zapach rozwija się cudnie. Na każdym etapie zapach jest ciekawszy, słodki, orientalny, głębszy. Nie czuję tej męskiej nuty - na szczęście. :) Warto go wypróbować, ale nie warto kupować w ciemno. Perfumeria Dolce.pl jak zwykle dostaje 6+.

Spodobały mi się od razu jak tylko je powąchałam po raz pierwszy i tak zostały na zawsze że mną. Perfumy na początku są dość ciężkie, ale potem, w trakcie, jak się rozwijają, stają się delikatne, ale nadal bardzo dobrze wyczuwalne, również przez otoczenie. Dla mnie zapach jest piękny i zawsze mam go pod ręką. ;) Zapach jest kwiatowy i słodki.

Bardzo lubię ten zapach, a w szczególności w okresie wiosny i lata. Są to perfumy bardzo trwałe, pięknie się rozwijają. Myślę, że nie są to jednak perfumy dla wszystkich kobiet i lepiej wypróbować je, żeby się nie rozczarować. Ja osobiście wracam do nich zawsze jak tylko się kończą. :)

Perfumy należą do listy moich ulubionych. Pięknie się rozwijają, są bardzo trwałe. Najlepiej jednak wypróbować je w perfumerii stacjonarnej. To nie jest wcale delikatny i słaby zapach wbrew pozorom (różowa buteleczka ;) ). To zapach bardzo kobiecy, zwracający uwagę otoczenia. Zawsze wracam do Miracle.