Marc Anthony Instantly Thick Volumizing Hairspray

Lakier zwiększający objętość włosów 240ml
Brak towaru.0
0
0
0
Kategoria
Marka
Linia
Rodzaj Lakier
Działanie Utrwalające, Zwiększające objętość

Marc Anthony Instantly Thick Volumizing Hairspray - lakier zwiększający objętość włosów. Zapewnia długotrwałe utrwalenie, utrzymujące się przez cały dzień.

Marc Anthony Instantly Thick to seria produktów sprawiająca, że pasma włosów stają się grubsze i fryzura zwiększa objętość. Unikalna, nie obciążająca włosów formuła wzbogacona została fitokeratyną, która pogrubia włosy. Fitokeratyna jest białkiem zbudowanym niemal identycznie jak ludzki włos i dlatego z łatwością łączy się z włosami, sprawiając że wyraźnie zwiększają one objętość i stają się mocniejsze i grubsze, od nasady aż po końce. Od dzisiaj stylizacja cienkich, pozbawionych objętości włosów stała się dziecinnie prosta dzięki linii sześciu produktów do pielęgnacji i układania.

EAN/UPC: 621732006261

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.