Christian Dior Vibrant Colour Powder Blush

Róż do policzków 7g 556 Amber Show
Blush Poudre Couleur Vibrante
Christian Dior Vibrant Colour Powder Blush Róż do policzków 7g 556 Amber Show
Brak towaru.0
0
0
0

Opinie o Christian Dior Vibrant Colour Powder Blush

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Róż dobrze współpracuje z podkładem, jest dość trwały, zawiera delikatne drobinki, które delikatnie rozświetlają skórę, cera wygląda naturalnie. Na wyposażeniu bardzo dobry pędzel.

Opinie o innych produktach linii Diorblush

Faktycznie dopasowuje się do karnacji, pięknie się rozprowadza, trwały aż do zmycia.

Wspaniały róż! Używam go od jakiegoś czasu i nie miałam lepszego. Nie jest tak intensywny jak w pudełku. Dopasowuje się do naturalnego koloru skóry. Jeżeli ktoś lubi różę w kolorze różowym, ten jest najlepszy, a do tego pięknie pachnie i ma piękne opakowanie. Gorąco polecam.

Róż rewelacja. Używam go od jakiegoś czasu. Dopasowuje się do naturalnego koloru skóry, na twarzy nie jest tak intensywny jak w pudełku :-), jeżeli ktoś lubi róż w odcieniach różowych to nie ma lepszego, a do tego ma piękny subtelny zapach i śliczne opakowanie, gorąco polecam.

Kolor idealny. Bardzo ładnie się stapia. Skóra wygląda naturalne i świeżo. Polecam!

Mam i uwielbiam! Róż trzyma się cały dzień, ładnie stapia się ze skóra. Kolory rewelacja! Mam parę róży - wszystkie w przepięknych kolorach. Jest bardzo wydajny. Polecam!

Polecam kosmetyk - wysoka jakość, długo utrzymuje się na skórze, spełnia swoją funkcję, zgodnie z oczekiwaniami. Do tego oczywiście piękne opakowanie i pędzel. :-)