> >

Marki perfum

Testery perfum od Dolce.pl

L'Oreal True Match

Podkład 30ml
Mogą Ci się spodobać
Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup Podkład kryjący SPF 10 30ml 2N1 12 Desert Beige
Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup Podkład kryjący SPF 10 30ml 3N1 10 Ivory Beige
Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup Podkład kryjący SPF 10 30ml 3W1 37 Tawny
Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup Podkład kryjący SPF 10 30ml 2C3 01 Fresco
Kanebo Sensai Fluid Finish Lasting Velvet Podkład 30ml FV 203 Natural Beige
Niedostępny. Zapraszamy w innym terminie.
L'Oreal True Match Podkład 30ml
Powiadom o dostępności produktu
Czekaj maksymalnie
 

Adres e-mail podany przy korzystaniu z funkcji powiadamiania będzie użyty wyłącznie do wysłania powiadomienia. Po wysyłce powiadomienia lub upływie terminu wspomniany adres e-mail zostanie usunięty z bazy.

Jeśli produkt jest wciąż produkowany i będzie dostępny, powróci do oferty Dolce.pl. Witryna Dolce.pl jest aktualizowana codziennie.

Informacje o produkcie

Opis

L'Oreal True Match - podkład idealnie dopasowujący się do karnacji i struktury skóry. Rozprowadza się równomiernie i doskonale kryje niedoskonałości. Nie tworzy efektu maski, jego konsystencja, dzięki drobnym cząsteczkom wtapia się w skórę i perfekcyjnie do niej dopasowuje. Pigmenty wchodzące w skład podkładu zostały otoczone warstwą fluoru. Fluor nie absorbuje wody ani tłuszczu, dlatego też pigmenty świetnie sobie radzą z potem i przetłuszczaniem się skóry. Ponadto formuła zawiera glicerol, znany ze swych właściwości nawilżających. Cera jest jednolita i gładka. Przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej.

Dostępne odcienie:
  • C3 Rose Beige
  • C5 Apricot Sand
  • N4 Beige
  • N5 Sand
  • N7 Ambre
  • W3 Golden Beige
  • W5 Honey Sand
Przy zamawianiu produktu prosimy wpisać nr odcienia w pole Uwagi.

Odcienie**

* Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

** Prezentowane odcienie należy traktować orientacyjnie, ponieważ mogą występować rozbieżności ze względu na ustawienia parametrów ekranu/wyświetlacza oraz złożoną strukturę kosmetyków. Informujemy, że różnice występujące pomiędzy odcieniem widzianym na ekranie, a odcieniem zakupionego kosmetyku zgodnie z regulaminem sklepu nie stanowią podstawy reklamacji.

Witryna Dolce.pl używa cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu.
Dowiedz się więcej... Zamknij